Witam na stronach poświęconej mojej działalności i zachęcam Państwa do zapoznania z usługami oferowanymi przez moją firmę. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w branży samochodowej. Dysponuję wysokiej klasy sprzętem diagnostycznym, również korzystam z usług specjalizowanych zakładów i osób. Do każdego z samochodów podchodzę indywidualnie. Zakres usług stale jest poszerzany.

Prezentowna strona internetowa ma dwojaki charakter prezentuje zakres usług i jednocześnie pokazuje pewne możliwości współpracy w branży napraw, badań i projektowania samochodów i motocykli. 

Bardzo chętnie współpracuję z innymi warsztatami w zakresie trudnych i pracochłonnych napraw. Możliwy jest dojazd do klienta, lub do firmy na terenie polski i UE. 

Dla osób prywatnych przygotowałem ofertę naprawy i modernizacji samochodów na korzystnych warunkach.

Przedmiotem moich zainteresowań jest również działalność naukowa i badawcza. Dlatego też są możliwości współpracy w branży automotive. Oferuję usługi projektowania, badań, układania procesów technologicznych (tylko dla firm na podstawie odrębnych umów).

Pomiędzy wierszami i kolumnami tej witryny internetowej umieściłem w formie blogu ciekawe informacje na temat dynamiki motocykli i sztuki kinetycznej.

Zapraszam do obejrzenia konta w google+ i facebooku. Oczywiście witryny dynamicznie się rozwiją dlatego niektóre działy są w budowie.

Najbardziej aktualne informacje zamieszczam na bieżąco na stronie firmowej facebook'a.

Ideą firmy jest przekształcenie (bardziej poszerzenie usług) w firmę oferującą usługi inżynieryjne w branży motoryzacyjnej i ogólno technicznej

Aktualnie pracuję nad nową witryną internetową skupiającą głównie zagadnienia inżynieryjne. 

 Audi A8 negatyw

Udostępnij :)